http://www.taniodladomu.pl/  
KATEGORIE
ZAWIESZKI KRYSZTAŁOWE
KRYSZTAŁKI AKRYLOWE
GIRLANDY KRYSZTAŁOWE
PODKŁADKI FILCOWE
SERWETY FILCOWE
KAMYKI FLUORESCENCYJNE
DZWONKI FENG-SHUI
ODZIEŻ SIATKARSKA GALA
KOSMETYKI AUTOLAND

http://www.zawieszki.sklepna5.pl/
O nas
Firma Tanio dla Domu powstała w kwietniu 2010 roku. Od początku działalności oferowaliśmy wysokiej jakości artykuły dekoracyjne w atrakcyjnych cenach. Dzięki wysokiej jakości obsługi, szybko zdobyliśmy zaufanie i uznanie klientów, głównie użytkowników serwisu Allegro.
Kolejne miesiące działalności zaowocowały wprowadzeniem do oferty artykułów dekoracyjnych z akrylu: girland kryształowych, kryształków akrylowych oraz zawieszek kryształowych do lamp.

Maj 2011roku zaowocował otwarciem dwóch naszych sklepów internetowych, dzięki którym mogliśmy zaoferować nasze produkty jeszcze w atrakcyjniejszych cenach: www.taniodladomu.sklepna5.pl oraz www.krysztalki.sklepna5.pl

W styczniu 2012 roku otworzyliśmy kolejny sklep internetowy www.zawieszki.sklepna5.pl oraz oferujący zawieszki kryształowe akrylowe do dekoracji żyrandoli, kinkietów, lamp wolnostojących, abażurów oraz okien i witryn sklepowych.

Obecnie współpracujemy z firmami dekoratorskimi, kwiaciarniami, salonami kosmetycznymi i fryzjerskimi, a przede wszystkim firmami organizującymi przyjęcia, bankiety i wesela, które oferują nasze towary lub wykorzystują wysokiej jakości ręcznie robione girlandy i zawieszki w swoich dekoracjach.
Nowością są artykułu i półfabrykaty do wykonywania oświetleń, żyrandoli i kinkietów - są to głównie girlandy i zawieszki kryształowe, kule, diamenty kryształowe i zawieszki francuskie barokowe - idealnie mogą zastąpić drogie szklane kryształy.

W czerwcu 2012 roku wprowadziliśmy do oferty sznury z kryształków akrylowych i sznury z kryształków szklanych, które cieszą się dużą popularnością wśród dekoratoró wnętrz i florystów.

Naszej Firmie zaufało już ponad 1300 klientów indywidualnych, którzy dokonali zakupów w serwisach aukcyjnych czy w naszych sklepach internetowych.

Wyzwaniem na najbliższe miesiące będzie niewątpliwe utrzymanie wysokiej jakości produktów, a jednocześnie spełnienie oczekiwań klientów, którzy niejednokrotnie zwracają się do nas ze specjalnymi zamówieniami oraz potrzebami.

W imieniu całej Firmy Tanio dla Domu pragnę podziękować za zaufanie do naszego zespołu oraz zapraszam do współpracy z naszą dynamicznie rozwijającą się Firmą.

Z wyrazami szacunku
Zaspół Tanio dla Domu

AKTUALNOŚCI
 
http://www.taniodladomu.pl/aktualnosci.html
Sprawdź nowości Tanio dla Domu
Nowe produkty w rewelacyjnych cenach
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi oferowanymi produktami i zapraszamy na zakupy w naszych sklepach internetowych.
Czytaj więcej http://www.taniodladomu.pl/aktualnosci.htmlZOSTAŃ PARTNEREM
FHU TANIO DLA DOMU
http://www.taniodladomu.pl/partner_tdd.html

 
POBIERZ CENNIK / OFERTĘ
http://www.taniodladomu.pl/oferta.pdf
POBIERZ NEWSLETTER
http://www.taniodladomu.pl/newsletter.pdf
TdD NA FACEBOOK'u