http://www.taniodladomu.pl/  
KATEGORIE
ZAWIESZKI KRYSZTAŁOWE
KRYSZTAŁKI AKRYLOWE
GIRLANDY KRYSZTAŁOWE
PODKŁADKI FILCOWE
SERWETY FILCOWE
KAMYKI FLUORESCENCYJNE
DZWONKI FENG-SHUI
ODZIEŻ SIATKARSKA GALA
KOSMETYKI AUTOLAND

http://www.zawieszki.sklepna5.pl/
Warunki zakupów w TdD

Ogólne warunki

Christmas Bell 1. Towary sprzedawane przez FHU Tanio dla Domu są fabrycznie nowe, pierwszego gatunku.

2. Sprzedajemy towary za pośrednictwem dwoch sklepów internetowych: www.taniodladomu.sklepna5.pl, www.krysztalki.sklepna5.pl, www.zawieszki.sklepna5.pl oraz serwisów: Allegro.pl i Swistak.pl, jeśli w danym momencie nie ma wystawionej wystarczającej ilości danego towaru, skontaktuj się z nami. Postaramy się przygotować satysfakcjonującą ofertę i warunki transakcji. Jeśli jesteś zainteresowana/y większą ilością towaru, możesz liczyć na specjalne rabaty i promocje.

3. Przed zakupem prosimy dokładnie zapoznać się z opisem i zdjęciami przedmiotu aukcji. W przypadku, gdyby życzyli sobie Państwo konkretny kolor przedmiotu, prosimy przed dokonaniem zakupu o kontakt mailowy w celu sprawdzenia czy jest on dostępny. Jeżeli nie otrzymamy takiego maila, kolor wysyłany jest losowo.

4. Cena towarów podawana jest zawsze za jedną sztukę (ewentualnie komplet) i jest ceną brutto. Dodatkowo do ceny należy doliczyć koszty przesyłki, które podane są w opisie każdego przedmiotu lub liczony jest automatycznie w sklepach internetowych. Koszt ten zawiera koszt przesyłki zazwyczaj zgodny z cennikiem Poczty Polskiej oraz opakowanie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pakowanie. Na wyraźne życzenie Nabywcy możemy wysłać przesyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej, lecz jednak musi to być nam zgłoszone wcześniej, w celu podania kosztu takiej usługi.

5. Do każdej transakcji wystawiany jest rachunek i w oryginale przesyłany wraz z dostawą (stanowi podstawę ewentualnej reklamacji czy zwrotu).

6. Wystawiany rachunek potwierdza legalność pochodzenia i oryginalność sprzedawanych towarów.

7. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie towaru, rabatów czy wysyłki lub po prostu chcesz się podzieliś spostrzeżeniami odnośnie zakupionych towarów skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila: sklep@taniodladomu.pl

8. Po zakupie prosimy o informację i opinie czy zakupiony towar spełnił Państwa oczekiwania. Zakupy w serwisach aukcyjnych: Jeżeli występujemy jako kupujący komentarz wystawiamy jako pierwsi, jeżeli jako sprzedający oczekujemy, że nabywca pierwszy to uczyni, gdyż jest to dla nas informacja, że przesyłka doszła i transakcja może zostać zakończona.

9. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.


Warunki płatności

Christmas Bell 1. Wszystkie wpłaty powinny być dokonywane na numer rachunku bankowego w mBanku:

93 1140 2004 0000 3002 6761 5966

2. Na wpłatę na wyżej wymienione konto czekamy 7 dni roboczych od daty transakcji. Jeżeli termin ten nie może być z różnych względów dotrzymany, prosimy o informację kiedy wpłata zostanie dokonana

3. Po dokonaniu zakupu Nabywca otrzymuje informacje zawierające dane firmy oraz numer rachunku, na który należy dokonać przelewu za zakupiony towar oraz koszty przesyłki.

4. Opłata za przesyłkę zawiera koszt transportu i opakowania.

5. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia, a w przypadku zakupów w serwisach aukcyjnych swój nick, numer aukcji – znacznie przyspieszy to realizację zamówienia.

6. Do każdej transakcji wystawiamy rachunek, który jest dowodem zawarcia transakcji i jednocześnie stanowi podstawę rozpatrywania ewentualnych reklamacji.

Warunki dostawy

Christmas Bell 1. Wszystkie przesyłki nadajemy zwykle od 1 do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym lub otzrymania płatności przez "Płacę z Allegro" – w szczególnych wypadkach są to maksymalnie 4 dni robocze.

2. W przypadku, gdyby przesyłka miała być wysłana na inny adres niż ten na jaki ma być wystawiony rachunek, prosimy o informację mailową z podaniem dokładnego nowego adresu lub wskazanie go w zamówieniu, ewentualnie przy wyborze opcji dostawy.

3. Koszty przesyłki podawane są dla jednej sztuki (ewentualnie kompletu), koszt przesyłki dla większej ilości podawany jest w opisie przedmiotu lub aukcji (lub jest liczony automatycznie dla sklepów internetowych).
Serwisy aukcyjne: Jeżeli zakupili Państwo kilka przedmiotów na naszych aukcjach, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztu przesyłki dla nich wszystkich – obniży to znacznie koszt w porównaniu, gdyby miały być wysyłane osobno.

4. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące produktu czy sposobu realizacji transakcji , chętnie odpowiemy na Państwa pytania (preferujemy kontakt za pomocą poczty email: sklep@taniodladomu.pl

5. Zakupy w serwisach aukcyjnych: W przypadku niezadowolenia z transakcji prosimy o kontakt przed wystawieniem negatywnego komentarza, w celu wypracowania rozwiązania, które satysfakcjonowałoby obie strony. Zaoszczędzimy sporo czasu na ewentualne "przepychanki". Komentarz negatywny traktujmy jako ostateczność.

Reklamacje i zwroty

1. Po otrzymaniu przesyłki, należy sprawdzić z zewnątrz jej stan czy przypadkiem nie nosi śladów uszkodzeń powstałych w transporcie. Jeżeli uszkodzenia będą miały miejsce należy w obecności listonosza lub kuriera rozpakować ją i w razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych w czasie transportu sporządzić protokół reklamacyjny podpisany przez Nabywcę i Kuriera.

2. Chęć zwrotu towaru należy wcześniej zgłosić mailem.

3. Ewentualne zwroty wyłącznie pełnowartościowych przedmiotów bez podania przyczyny można dokonać w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. Odsyłany towar nie może nosić jakichkolwiek cech wskazujących na jego używanie czy uszkodzenie, a opakowanie powinno być oryginalne i nienaruszone. Do zwracanego towaru powinien być dołączony dowód zakupu (rachunek). Zwrotem nie objęte są koszty dostawy i odesłania przedmiotu do nas – nie przyjmowane będą również przesyłki za pobraniem. Zwrot pieniędzy za odesłany towar dokonywany jest wyłącznie na wskazany przez Nabywcę konto bankowe.

4. Zwracany towar musi być również czysty i pozbawiony zapachu (np. perfum czy papierosów) oraz zaopatrzony we wszystkie metki, czy dodatkowe akcesoria lub gratisy, jeśli są załączone do danego towaru.

5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą tylko w przypadku sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera i spisania protokołu szkody.

6. W przypadku wad fabrycznych wymieniamy towar na nowy lub zwracamy pieniądze (koszty przesyłek ponosi Nabywca).

7. Jeżeli towar (przesyłka) wróci do nas uszkodzona nie zwrócimy pełnej kwoty za towar.

8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz zapisy ustaw:
- z dnia 31 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz.271),
- z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176).

AKTUALNOŚCI
 
http://www.taniodladomu.pl/aktualnosci.html
Sprawdź nowości Tanio dla Domu
Nowe produkty w rewelacyjnych cenach
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi oferowanymi produktami i zapraszamy na zakupy w naszych sklepach internetowych.
Czytaj więcej http://www.taniodladomu.pl/aktualnosci.htmlZOSTAŃ PARTNEREM
FHU TANIO DLA DOMU
http://www.taniodladomu.pl/partner_tdd.html

 
POBIERZ CENNIK / OFERTĘ
http://www.taniodladomu.pl/oferta.pdf
POBIERZ NEWSLETTER
http://www.taniodladomu.pl/newsletter.pdf
TdD NA FACEBOOK'u